DRIVE WITH SPEED – FIX WITH FEELING.

Wyobraź sobie wkrętak, który pozwala na dwa razy szybszą pracę. Elektryczny pomocnik, który wyręczy Cię podczas uciążliwego wkręcania, a jednocześnie pozwoli Ci na ręczne dokręcenie śruby z odpowiednim wyczuciem. Brzmi za dobrze, by mogło być prawdą? Nic bardziej mylnego.

Pierwszy wkrętak elektryczny firmy Wiha

Elektryczna pomoc, która wyręczy profesjonalistę w uciążliwym wkręcaniu, ale jednocześnie pozwoli mu na ręczne dokręcanie śruby z odpowiednim wyczuciem. Idealny do śrub bez łba oraz wrażliwych operacji przykręcania.

Bez wątpienia speedE® jest prawdziwą rewolucją dla wszystkich wykonujących pracę przy użyciu wkrętaka. Dzięki speedE® będziesz szybszy, wydajniejszy i zadbasz o swoje zdrowie.

JEDNO NARZĘDZIE, WIELE KORZYŚCI

Szybciej, wydajniej, w bardziej kontrolowany sposób: wkrętak speedE® jest małym cudem, kryjącym w sobie liczne zalety, z których korzysta każdy w trakcie codziennej pracy. Jak wszystkie narzędzia firmy Wiha, również wkrętak speedE® jest wzorowo wykonany pod kątem ergonomii — właśnie dlatego jest polecany przez lekarzy i fizjoterapeutów ze stowarzyszenia AGR.*

** Doskonałość ergonomii!Rozwiązanie polecane przez lekarzy i terapeutów ze stowarzyszenia AGR.

Naciśnij by kontynuować

3 KROKI W JEDNYM RUCHU

Mądra oszczędność czasu! Dzięki wkrętakowi speedE® wykonuje się trzy kroki w jednym ruchu, co sprawia, że pracuje się co najmniej dwa razy szybciej w porównaniu do zwykłego wkrętaka. 
Szybkie, elektryczne wkręcanie
Automatyczna funkcja ochrony materiału przy 0,4 Nm
Ręczne dokręcanie z pełnym wyczuciem

WIĘKSZE TEMPO W PRZYPADKU WSZYSTKICH RODZAJÓW PRAC

Rzemiosło i gospodarstwo domowe, serwis i konserwacja, jak również prace przy elementach pod napięciem: niezależnie od branży, wkrętak speedE® sprawdza się jako idealne narzędzie do prawie wszystkich zadań związanych z przykręcaniem. Wrażliwe połączenie śrubowe, długie śruby czy też bardzo duża ilość śrub: dzięki elektrycznemu wkrętakowi każdy profesjonalista wykona swoją pracę znacznie szybciej.

Steckdosenmontage

Arbeiten im Schaltschrank

Einfaches Arbeiten auch über Kopf

Fenster- und Türenmontage

Heizung, Klima, Sanitärinstallation

Fahrrad, Motorrad, Rasenmäher

Industriewartung und -montage

Wartung und Reparatur von Motorgeräten

Haushaltsgeräte und weiße Ware

‹›

WEJDŹ Z NAMI DO WIRTUALNEGO ŚWIATA!

Odkryj nasz nowy i jakże innowacyjny e-wkrętak speede® w 3D i poznaj ergonomiczną koncepcję rozmiaru uchwytu Wiha od zupełnie innej strony!

Rozpocznij aplikację VR
(Działa z dowolnymi, kartonowymi okularami Google)

TV SPOT

Wow, wkrętak speedE to prawdziwy multitalent. Niewiarygodne, w ilu różnych sytuacjach sprawdza się jako perfekcyjne narzędzie.Niklas HegerOd kiedy użyłem speedE®, nie chcę już korzystać z żadnego innego wkrętaka.Manfred Bernauer

** Doskonałość ergonomii!Rozwiązanie polecane przez lekarzy i terapeutów ze stowarzyszenia AGR.